Ние сме професионални производител и извозник на пластични листови, дизајн и производство поликарбонат лист, ПВЦ таванот / ѕид панели, ПВЦ декорација на состојба, ПВЦ подови, ПВЦ пена лист, итн

         Ние сами фабрика на 80000 М2 лоцирање на 200 метри во близина на Tudian Излез од Шангај-Хангжу автострада која е производство на ПВЦ панел серија како што е нашата headquater, транспорт е многу лесен. Во меѓувреме, имаме уште две фабрика област во Haining за поликарбонат лист ...