WPC stolisje përbërë

Përshkrim i shkurtër:

wpc composite decking Professional supplier for all different kinds of wpc composite decking,wpc wall panel/cladding,fence and railing as well as wpc garden bench,dustbin and flower box.Customized logo design acceptable,different color option! Item  WPC Composite Decking Board Type 140H40 Material  Wood Composite Decking Material Dimension 140mm(W)x40mm(T) Length 1000mm-5800mm Color original wood, dark grey, white, teak, black, chocolate, coffee Optional Surface treatment sandi...


 • Model: 140H40
 • Madhësi: 140x40mm
 • Min.urdhër: 200m?
 • Sipërfaqja: lëmues, embossing, Brushed
 • Length: 2.2m, 2.8m, 2.9
 • Detail Product

  Produkt Tags

  WPC stolisje i përbërë

  furnizues profesional për të gjitha llojet e ndryshme të WPC stolisje përbërë, WPC panel mur / veshja, gardh dhe kangjella si dhe WPC stol kopsht, koshin e plehrave dhe lule box.Customized logo design pranueshme, opsionet e ngjyrave të ndryshme!

  artikull  WPC Board përbërë stolisje
  lloj 140H40
  material  Wood përbëra stolisje materiale
  dimension 140mm (W) x40mm (T)
  gjatësi 1000mm-5800mm
  Ngjyrë druri origjinale, gri të errët, të bardhë, tik, e zezë, çokollatë, kafe Optional
  Trajtim sipërfaqësor lëmues, brushing, embossing
  përdorim Kopshti, Park, Oborr, Ballkon, Pool përreth, Galeria rrugë, Terrace etj
  brand Name WPC

  WPC

  3. Karakteristikat WPC
  WPC stolisje është eko-miqësore druri dhe stolisje plastike përbërë
  bukur dhe elegante dru natyra cilësi kokërr dhe prek
  UV dhe zbehet rezistencë, dendësi të lartë të përdorimit të qëndrueshme
  aftësinë mot të mirë, të përshtatshëm nga -40 ° C deri + 60 ° C
  mund të jetë rruhet, gozhduar, shpuara dhe prerë të përshtaten pajisje e specifikimeve të ndryshme.
  Lehtë për të instaluar dhe të ulët të punës kushtojë
  Asnjë pikturë, pa ngjitës, të ulët të mirëmbajtjes
  miqësore,, duke kursyer burimet mjedisore plotësisht të riciklueshme dhe jo kimike tjetër rrezik pyjore
  4. ngjyra në dispozicion
  5. Si në lidhje me kërkim sipërfaqe?
  6. Si të intall ato
  Tools
  Disa mjete janë themelore për Lisen instalimin stolisje përbërë. Dhe ju mund të kenë nevojë për mjete të tjera të ndryshme bazuar në gjendjen e veçantë.

  SOLI 2 

  Produktet dhe pajisje
  Beside kuvertën e WPC përbërë ju choosed, ka ende nevojë për disa pjesë aksesore për instalimin, të tilla si tra përbërë, clips dhe buzë mbulon.

  SOLI 3 

  Instalimi
  Hapi 1
  Ju duhet të bëni forcim pretreatment për tokë përpara instaluar deckings.
  Hapi 2
  Pastaj fix tra në terren konkret me hapësirë 30-40cm. Tra duhet të jetë fikse në mënyrë paralele.

  SOLI 4 

  Hapi 3
  Install clips filluar nëse është e nevojshme.

  SOLI 5 

  Hapi 4
  Sigurohuni që sipërfaqja tra është e qetë, pa plasaritje dhe përplasem. Instaloni bordit stolisje me NS ose clips plastike një nga një.
  Trokas stolisje butë me çekiç gome gjatë ndërtimit për të siguruar nga një hendek të barabartë dhe sipërfaqe e bukur e ndërtimit.

  SOLI 6 

  Hapi 5
  Cover pala dhe kapem

  SOLI 7

  SOLI 8 

   

   


 • : Previous
 • : Next

 • Related Products